PORTALE PARTNERÓW

Networking w Zielonej Górze – rozwiń swoją firmę wspólnie z WFS

by:

BIZNES

Budowanie i utrzymanie wartościowych relacji biznesowych, czyli networking to trend widocznie rozwijający się także w Polsce. Współpraca wśród przedsiębiorców oparta na wzajemnej pomocy, wymianie doświadczeń i obopólnym rekomendowaniu swoich usług może przynieść znaczące korzyści dla przedsiębiorstw praktycznie w każdej z branż. Stale podnoszący się poziom networkingu w naszym kraju to zasługa działania organizacji, takich jak WFS Polska, która poprzez tworzenie i promocję różnorodnych eventów zrzesza biznesmenów i pomaga im rozwinąć skrzydła.

Networking w Zielonej Górze

Współpraca Fundamentem Sukcesu to klub networkingowo – rozwojowy działający aktywnie w 12 miastach Polski, także w jednej ze stolic województwa lubuskiego – Zielonej Górze. Organizowane spotkania mają charakter śniadań biznesowych, odbywają się raz w miesiącu, w godzinach 6:45 – 9:30. Uczestnicy spotkania mają szansę porozmawiać, wymienić się wizytówkami oraz umówić na dalszy kontakt.

Co należy zrobić, by znaleźć się na spotkaniu WFS?

Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu, należy wejść na stronę WFS Polska, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty. To naprawdę bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka chwil!

Przed każdym spotkaniem zadbaj o odpowiednie przygotowanie – przygotuj kilka słów o sobie i swojej działalności oraz tym, czego lub kogo poszukujesz w WFS. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i dobrych manierach.

Chcesz rozwinąć swoją działalność? Nie stój zatem w miejscu i spróbuj czegoś nowego. Networking Zielona Góra to bez wątpienia szansa dla wielu przedsiębiorców. Współpraca z otwartymi, pomocnymi ludźmi, z głowami pełnymi różnorodnych pomysłów i chęcią wdrożenia ich w życie to chyba najlepsze, co może Cię w danym momencie spotkać. Jedno jest pewne podstawą networkingu są ludzie biznesu, tacy jak Ty! Warto zatem to wykorzystać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *