https://codeengineers.com/pl/definition/175-x-x-27-x/Zapytanie-do-wyszukiwarki-wegry-na-wegrzech-google.hu
artykuł seo portal o zdrowym stylu życia - http://zdrowotnysty.pl/ - Portal o tematyce prozdrowotnej. Jeśli chcesz zaczerpnąć interesujących informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami! Zmień swój styl życia i poczuj się w pełni sił! Zakochaj się w aktywności fizycznej i naturalnych produktach razem z nami!
Roboty ziemne Warszawa http://www.bikpolska.eu/ Zatrudniamy pracowników zgodnie z wykształeceniem kierunkowym zgodnym z profilem działalności. Nasi pracownicy są obowiązkowi i dokładni. Potrzebne fachowe roboty ziemne Warszawa? Zapraszamy do nas – BIK Polska – doskonałe ceny i profesjonalna jakość.
nicht sicher, wie hausarbeit schreiben? wir helfen ihnen gerne weiter! redaktor-online.de magisterarbeit schreiben schreiben vorbildlicher studienarbeiten zu jedem thema, willkommen! eine magisterarbeit zu schreiben ist keine leichte sache! wenn sie auf der suche nach fachkundiger beratung sind, konnen sie jetzt unsere redaktor-online.de-plattform heute nutzen. unser service hilft ihnen, ein thema zu entwickeln, konsultieren sie alle arbeitsaufgaben, die sie benotigen. wir garantieren hohe qualität und attraktive preise!          https://maniolo.pl/paski-meskie/     https://lulany.pl/long-cast-jig-lyzka-przynety-odpornosc-na-sciskanie-wedkarstwo-na-zewnatrz-przynety-morskie-7g-jigging-hard-lead-sprzet-wedkarski/     taśma rzepowa

Wymiana felg, czyli co należy wiedzieć przy zmianie rozmiaru felg i opon

by:

Motoryzacja

Widząc samochód z dużymi felgami aluminiowymi, zawsze zwracamy na niego uwagę i odprowadzamy go wzrokiem. W tym momencie przychodzi nam myśl, że kiedyś sami sprawimy sobie takie koła w swoim aucie. I najczęściej pod wpływem chwili decydujemy się na zmianę felg, a co za tym również idzie także opon w naszym kochanym samochodzie. Tylko musimy pamiętać, że w parze z wyglądem powinno iść bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

 

Wymiana felg – jak dobrać odpowiedni rozmiar

 

Każdy producent auta zapisane ma w instrukcji lub na etykiecie informacyjnej samochodu, parametry, które wskazują jaki rozmiar felgi może być na nim założony. Wszystko po to, by po zmianie, opony nie ocierały się o nadkole lub inne elementy zawieszenia. Trzeba także pamiętać o tym, że wymieniając felgi na większe, musimy dobrą proporcjonalnie niższą oponę.

Istnieją cztery podstawowe punkty, według których dobieramy rozmiar felg. Pierwszym podstawowym parametrem jest średnica felgi. Następnym punktem jest właściwy dobór ET – jest to parametr, który pozwala bezpiecznie osadzić felgę w piaście. Tutaj nie ma zbyt dużego pola manewru, ponieważ parametr ten musi być jak najbardziej zbliżony do oryginału. Kolejną rzeczą jest rozstaw śrub w naszym samochodzie i muszą one pasować bezwarunkowo. Ostatnim elementem jest średnica otworu centralnego – kiedy będzie zbyt mały, po prostu nie założymy felgi. Natomiast, jeśli będzie za duży mamy możliwość zastosowania pierścieni centrujących, które pozwolą założyć felgę.

Kiedy dobieramy felgę i zwracamy uwagę na wygląd, możemy mieć wtedy zawężony jej wybór. Warto pamiętać, że proporcjonalnie do zwiększonej felgi należy dobrać odpowiednią oponę.

Jeśli masz wątpliwości co do odpowiedniego doboru felgi i opon, zgłoś się do profesjonalistów, którzy zaproponują konfigurator felg i opon.

 

 

Popularne tagi : wymiana felg Tychy , felgi Tychy , felgi Mikołów , felgi Gliwice

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
wymiana felg

Dojazd:

Comments are closed.