Klimat lifestylowy, interesujący blog o stylu życiu,zapraszamy - artykuły sponsorowane blog lifestyle - http://stylowybyt.pl/
lakiernictwo samochodowe Warszawa altmot.pl W ramach uszkodzeń pojazdów dostawczych i osobowych świadczymy bez problemu obsługę, naprawę, regenerację, regulację oraz konserwację w szerokim pojęciu.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298 survivalowe akcesoria minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298      smok nord cena

Networking w Zielonej Górze – rozwiń swoją firmę wspólnie z WFS

by:

BIZNES

Budowanie i utrzymanie wartościowych relacji biznesowych, czyli networking to trend widocznie rozwijający się także w Polsce. Współpraca wśród przedsiębiorców oparta na wzajemnej pomocy, wymianie doświadczeń i obopólnym rekomendowaniu swoich usług może przynieść znaczące korzyści dla przedsiębiorstw praktycznie w każdej z branż. Stale podnoszący się poziom networkingu w naszym kraju to zasługa działania organizacji, takich jak WFS Polska, która poprzez tworzenie i promocję różnorodnych eventów zrzesza biznesmenów i pomaga im rozwinąć skrzydła.

Networking w Zielonej Górze

Współpraca Fundamentem Sukcesu to klub networkingowo – rozwojowy działający aktywnie w 12 miastach Polski, także w jednej ze stolic województwa lubuskiego – Zielonej Górze. Organizowane spotkania mają charakter śniadań biznesowych, odbywają się raz w miesiącu, w godzinach 6:45 – 9:30. Uczestnicy spotkania mają szansę porozmawiać, wymienić się wizytówkami oraz umówić na dalszy kontakt.

Co należy zrobić, by znaleźć się na spotkaniu WFS?

Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu, należy wejść na stronę WFS Polska, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty. To naprawdę bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka chwil!

Przed każdym spotkaniem zadbaj o odpowiednie przygotowanie – przygotuj kilka słów o sobie i swojej działalności oraz tym, czego lub kogo poszukujesz w WFS. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i dobrych manierach.

Chcesz rozwinąć swoją działalność? Nie stój zatem w miejscu i spróbuj czegoś nowego. Networking Zielona Góra to bez wątpienia szansa dla wielu przedsiębiorców. Współpraca z otwartymi, pomocnymi ludźmi, z głowami pełnymi różnorodnych pomysłów i chęcią wdrożenia ich w życie to chyba najlepsze, co może Cię w danym momencie spotkać. Jedno jest pewne podstawą networkingu są ludzie biznesu, tacy jak Ty! Warto zatem to wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *