Kurs na trenera personalnego Katowice – jak szukać lokalnie?

by:

Edukacja

Nie da się ukryć, trener personalny to obecnie bardzo pożądany zawód. Wprawdzie, aby go wykonywać nie trzeba mieć żadnych formalnych uprawnień, by zrobić karierę, udział w kursach i nieustanne podnoszenie umiejętności to warunek konieczny. Tylko doświadczony trener, oprócz tego jak poprawnie wykonywać ćwiczenia wie też, jak rozmawiać z ludźmi, by mu zaufali i stosowali się do jego zaleceń.

Oferta kursów i szkoleń jest bardzo bogata, nie trzeba się specjalnie wysilać, by znaleźć coś w swojej okolicy, ale czy wszystkie są godne uwagi? Okazuje się, że nie. Z uwagi na duże zainteresowanie zajęciami, wiele placówek organizuje szkolenia na bardzo niskim poziomie, bazując na wiedzy ogólnej, a wykładowcy to często amatorzy. Dlatego zanim zgłosisz swój udział i stracisz czas i pieniądze, sprawdź, jak możesz się zabezpieczyć:

  1. Dokładnie zapoznaj się z planem szkolenia i zwróć uwagę stosunek teorii do praktyki. Im więcej zajęć praktycznych, tym lepiej dla Ciebie.
  2. Poszukaj informacji na temat prowadzącego, jeśli jest profesjonalistą, bez problemu znajdziesz wiadomości o samym instruktorze, jak i jego osiągnięciach.
  3. Sprawdź opinie uczestników – choć może się to wydawać trudnym zadaniem, dostęp do mediów społecznościowych wiele ułatwia. W łatwy sposób możesz nawiązać kontakt poprzez komunikator z osobami, które zadeklarowały udział w kursie, lub wystawiły opinię po jego zakończeniu.
  4. Szukaj lokalnie – nie musisz obawiać się o poziom zajęć, jeśli nie mieszkasz w dużym mieście. Największe firmy zajmujące się szkoleniem zawodowych instruktorów już dawno wykroczyły poza obszar swoich macierzystych placówek, organizując zajęcia w większości polskich miast.

Jeśli szukasz zajęć na profesjonalnym poziomie w Katowicach, sprawdź ofertę i terminarz Akademii Mistrzostwa Sportowego – kurs na trenera personalnego Katowice.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs na trenera personalnego Katowice

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *