https://codeengineers.com/pl/technology/4/windu
Lekkie torby dziecięce do szkoły. - dzieci dla torby i plecaki - Torby dla dzieci poniżej 50 złotych, najniższe ceny.
rowery kross http://www.sklepbiker.pl/category/rowery-kross,697 rowery kross wyprzedaż niskie ceny Rower Kross, Cossack, Merida także indywidualne marki. Duży wybór oraz niewielkie ceny – zapraszamy na www.sklepbiker.pl.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-243 Masaż powięziowy Tomaszów Mazowiecki http://kielkiewicz.pl/pl/oferta/5/rozluznianie-miesniowo-powieziowe      e papieros drag

Pierścionek zaręczynowy w nietypowej odsłonie, czyli jak oświadczyć się w szalony sposób

by:

Miłość

Chcesz ją zaskoczyć bez sztampy i nudy? Chcesz się oświadczyć tak, by ona zaniemówiła z wrażenia? Oto kilka pomysłów na to, by Twoje zaręczyny przeszły do historii i były opowiadane przy każdej okazji rodzinnych spotkań przez następne dziesięciolecia.

Zaręczynowy dron z jasnego nieba

To będzie zupełne zaskoczenie! Zaproś ukochaną do restauracji i wspólny spacer po parku. Wcześniej zadbaj o zakup odpowiedniego pierścionka. W sieci znajdziesz dostępne sposoby na to, jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego. Potem wynajmij drona i kogoś, kto go w tajemnicy obsłuży. Niech dron zleci z nieba do stóp Twojej wybranki wraz z umocowanym pierścionkiem. Sięgnij po niego i oświadcz się – koniecznie na kolanie!

Przedział w pociągu z niespodzianką

Zabierz ukochaną  w podróż pociągiem. Będziesz potrzebował kilku pomocników i oprawę muzyczną ze skrzypcami. Niech zaczną grać na korytarzu i powolnie wchodzą do przedziału. Dalej wchodzą pomocnicy z koszami kwiatów i zapełniają nimi przedział. Nakrywają blat stolika, stawiają świece, lampki i wino. Ty wydobywasz pierścionek z kieszeni i oświadczasz się. Rozmiar pierścionka pasuje idealnie? – Ona na pewno się zgodzi!

Skok ze spadochronem – czemu nie?

Ona uwielbia adrenalinę i marzy o skoku ze spadochronem? Spełnij jej pragnienia i do adrenaliny dołącz kolejny element zaskoczenia. Miej pierścionek przy sobie – ale zapasowy na wypadek jego utraty w locie. Podczas skoku nie ma możliwości normalnej komunikacji, więc podleć do ukochanej, zdejmij jej rękawiczkę, pokaż pierścionek i czekaj aż kiwnie głową na znak zgody. Po wylądowaniu uklęknij, wręcz właściwy pierścionek i kwiaty. Efekt murowany!

Film z happy endem

Twoja wybranka jest fanką kina? Zabierz ją na wyjątkowy film. Poproś kierownika kina, aby przerwał seans. Sam nagraj wcześniej krótki filmik, w którym wyznajesz miłość i prosisz ją o rękę. Zaraz po jego emisji niech światła rozjaśnią przestrzeń, a Ty klękając zapytaj, czy zechce zostać Twoją żoną. Bardzo prawdopodobne, że gdy się zgodzi, to żadne z Was nie będzie potem pamiętać, o czym ten kinowy film właściwie był.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *