PORTALE PARTNERÓW

Jak dobrać okulary do rysów twarzy?

by:

Moda

Idzie lato, dlatego najwyższy czas wybrać dla siebie odpowiednie okulary przeciwsłoneczne. Ich brak to poważne konsekwencje dla wzroku. Tak lubiane przez nas ciepłe, słoneczne promienie niestety są bardzo szkodliwe dla ludzkich oczu. Zawierają promieniowanie UV zwane promieniowanie ultrafioletowym, które dłużej oddziałując na oczy może doprowadzić do powstania różnych stanów chorobowych. Jeżeli już wiesz, że w tym roku na słońcu spędzisz sporo czasu to koniecznie zacznij się rozglądać za solidnymi okularami. Poleca się je nie tylko na urlopie! Warto, aby znalazły się na nosie podczas każdego upalnego dnia. Są one również bezcenne dla kierowców, ponieważ oślepiające słońce nie raz i nie dwa będzie utrudniało drogę. Jak dobrać najlepsze okulary dla siebie? Warto zwrócić uwagę na rysy twarzy. Dzięki temu kupisz okulary na lato, które odpowiednio podkreślą Twoje atuty.

Jaki model okularów pasuje do Ciebie?

Nie kupuj pierwszych okularów, których kształt i kolor soczewek skradnie Twoje serce. Dobierz je uwzględniając rysy swojej buzi. Dzięki temu będziesz bardzo dobrze się prezentować w czasie upalnych dni jednocześnie chronić swoje oczy. Pamiętaj, aby zawsze przy zakupie upewniać się, czy soczewki jakie mają okulary na lato rzeczywiście posiadają filtr UV. Bez niego są one bezużyteczne i w żaden sposób nie będą chroniły Twojego wzroku. Dlatego nie kupuj okularów przeciwsłonecznych na pierwszy lepszym bazarku. Postaw na sprawdzonych i rekomendowanych producentów. Wiele marek tworzących od lat solidne okulary damskie i okulary damskie znajdziesz w asortymencie popularnego e-sklepu Super Galanteria. Opinie dotychczasowych klientów oraz dokładna specyfikacja wszystkich sprzedawanych tam okularów przeciwsłonecznych są na wagę złota. Tutaj ze spokojem znajdziesz okulary na niejedno lato w wyjątkowych cenach. Dzięki dokładnym fotografiom oraz specyfikacjom  idealnie dobierzesz je do rysów swojej twarzy!

Modne okulary dla twarzy okrągłej

Za pomocą prawidłowo dobranych oprawek okularów przeciwsłonecznych możesz szybko wyszczuplić okrągła twarz. Szczególnie bardzo modny kształt tzw. kocich oczu, które mają okulary na lato powinien tutaj pomóc. Zwłaszcza damskie okulary w tym kształcie cieszą się ogromną popularnością. Znajdziesz je na stronie wspomnianego sklepu internetowego. Przykładowy model to okulary Rude cat’s eyes model UV-DR-3301C2 lub okulary damskie z modnym motywem panterki na oprawkach DR-3301C3. Dla twarzy okrągłej odpowiednim kształtem będą również prostokątne okulary przeciwsłoneczne jakie zwężają się ku dołowi. Świetne rozwiązanie to również prostokątne okulary z zaostrzonymi końcami.

Okulary do twarzy pociągłej i kwadratowej

Twarz pociągła i kwadratowa charakteryzuje się bardzo ostrymi rysami. Dlatego wybór okularów nie należy tutaj do najłatwiejszych. Dobrze wiedzieć czego unikać i na co postawić szukając idealnego modelu. W przeciwnym razie możesz zainwestować w przeciwsłoneczne okulary, które w żaden sposób nie będą dodawały Tobie uroku. Zadaniem prawidłowo dobranych okularów będzie delikatnie złagodzić Twoje rysy. Dlatego zapomnij tutaj o ostro zakończonych okularach kwadratowych lub modnych kocich oczach. Możesz sobie pozwolić na okulary okrągłe oraz owalne. To modne okulary, które nie pasują do twarzy okrągłej, ale przy Twojej sprawdzą się idealnie. Świetnie sprawdzą się tutaj tzw. awionetki i jasne soczewki z mocnym kolorem oprawek. Przykładowe okulary przeciwsłoneczne pasujące do rysów pociągłej i kwadratowej twarzy to m.in. okulary  damskie pilotki DRM-38C6 i okulary męskie pilotki DRM 38C4.

Modne okulary dla twarzy w kształcie serca

Jeżeli twoja buzi ma kształt serduszka, czyli posiadasz bardzo wąską brodę i szersze czoło to masz prawdziwe szczęście. To idealny kształt twarzy do którego łatwo dopasujesz prawie wszystkie okulary. Nie ma tutaj problemu z ich kształtem czy wielkością. Każdy model okularów będzie jak najbardziej mile widziany. Miej jednak na uwadze to, że niezbyt korzystnie będziesz się prezentować w zbyt kwadratowych okularach przeciwsłonecznych. Są one niedopasowane do tego typu twarzy i wyglądają dość komicznie. Za to wszelkie kocie oczy czy muchy będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Świetnym wyborem okażą się również okulary damskie lub okulary męskie pozbawione ostrych zakończeń. Nie potrzebujesz wiele, aby dobrze wyglądać.

Nie czekaj, aż zaskoczą Cię upalne dni. Już teraz wybierz najlepsze okulary dla siebie z polaryzacją i filtrem UV. Tego lata zadbaj nie tylko o formę, ale również o swoje oczy.

Świetną ofertę okularów znajdziecie w sklepie SuperGalanteria pod poniższymi linkami

okulary damskie – https://supergalanteria.pl/ona-produkty-dla-kobiet/okulary-damskie

okulary męskie – https://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn/okulary-meskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *