Michał Kołtyś – inspiracja dla wielu

by:

BIZNESEdukacja

Michał Kołtyś jest biznesmenem i inwestorem aktywnie działającym na wielu rynkach światowego biznesu, między innymi w Azji, Stanach Zjednoczonych i oczywiście w Polsce. Poza tym jest coachem biznesowym oraz przedsiębiorcą, prezesem i udziałowcem w wielu firmach. Jak sam mówi, swój pierwszy milion zdobył już podczas studiów w Szkole Głównej Handlowej.

Michał Kołtyś jest osobą, która zainspirowała swoją postawą oraz osiągnięciami w biznesie nie jednego. Od lat prowadzi wiele wykładów, szkoleń i kursów z zakresu biznesu i nie tylko. Przedstawia na nich wiedzę o tym, jak zostać milionerem, nie robi tego jednak w sposób lakoniczny, nie leje tzw. wody, tylko prezentuje faktyczne umiejętności przydatne w biznesie. Są to m.in.:

  • umiejętności rozwijania inteligencji biznesowej,
  • wiedza o tym, jak zdobywać kapitał początkowy,
  • ogólna wiedza na temat działania rynku.

Dodatkowo przekazuje wiedzę odnośnie do zasad sukcesu, czyli:

  • jak zbudować zespół,
  • jak zdobyć źródła dochodu,
  • jak skutecznie pokonywać lęki,
  • jak osiągać i realizować marzenia.

Podsumowując, Michał Kołtyś z pewnością jest osobą, która imponuje, ale i inspiruje swoimi osiągnięciami, wiedzą i doświadczeniem każdego, kto pozna jego działalność albo wybierze się na zorganizowane spotkanie. Każdy z takiego spotkania wynosi cenną wiedzę niezbędną do prowadzenia własnej działalności bądź  rozpoczęcia swojej aktywności zawodowej.

Jednak spotkania, które prowadzi Michał Kołtyś nie są organizowane wyłącznie dla osób, które planują swoją przygodę w biznesie, lecz także, dla doświadczonych biznesmenów i przedsiębiorców. Jest to idealna forma spędzenia efektywnie czasu, chłonięcia wiedzy i zdobywania doświadczeń potrzebnych w biznesie. Każda osoba dążąca do samorozwoju powinna zainteresować się i udać na najbliższe spotkanie z człowiekiem inspiracją, Michałem Kołtysiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *