PORTALE PARTNERÓW

Kosmetyki na zagęszczanie włosów

by:

Urodazdrowie

Na rynku można znaleźć wiele produktów, których celem jest zagęszczenie włosów. Które z nich wybrać, by szybko i skutecznie odzyskać świetność fryzury?

Przerzedzanie włosów – problem powszechny

Wypadanie włosów nie musi przybierać wyłącznie postaci łysienia. Charakterystyczne gniazdko na czubku głowy czy „gołe” zakola to nie jedyne problemy, które mogą trapić naszą głowę. Innym niepożądanym (i popularnym) zjawiskiem jest przerzedzanie włosów. Jest ono rezultatem ujemnego bilansu wzrastania nowych włosów. Z cyklu życia włosa wynika, że włos w pewnym momencie opuszcza skórę głowy, a w jego miejsce wyrasta nowy. To naturalny proces, dlatego nie należy martwić się, gdy rano znajdujemy włosy na poduszce czy w wannie po kąpieli. Kłopot pojawia się wtedy, gdy cykl ten zostaje zachwiany, a w miejsce utraconych włosów odrastają tylko niektóre kosmki. Wtedy mówimy o przerzedzeniach, które mogą być równie kłopotliwe co tradycyjnie rozumiane łysienie.

Sposób na rzadkie włosy? Włókna keratynowe!

Z opisywanym zjawiskiem można walczyć na kilka sposób. Do najbardziej popularnych rodzajów terapii należą: suplementacja i stosowanie preparatów kosmetycznych. Zajmijmy się tymi drugimi. Półki drogerii uginają się pod ciężarem różnych specyfików. Niestety, nie wszystkie z nich okazują się być skuteczne w praktyce. Czym kierować podczas zakupu? Z pewnością warto skupić się na tych, których producenci specjalizują się w produktach dedykowanych włosom. Takim preparatem jest Lion’s Hair. Dzięki zastosowaniu hybrydowej technologii, produkt ten daje błyskawiczne efekty w postaci gęstej czupryny, niezależnej od warunków atmosferycznych. Lion’s Hair zawiera cząsteczki włókien keratynowych, które łączą się z włosami zwiększając w ten sposób wizualnie ich objętość. Jego stosowanie daje naturalny efekt, który utrzymuje się na głowie na długo po aplikowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *