https://codeengineers.com/
Na naszej stronie znajdziecie najwięcej dżinsów damskich do 40 złotych - dżinsy damskie do 40 złotych - https://maniolo.pl/?s=dżinsy+damskie+do+40+złotych
soczewki air optix aqua Łódź http://www.centrum-optyczne.com.pl/oferta/voptyk-soczewki-kontaktowe.html badanie wzroku w Łodzi Salon optyczny Voptyk oferuj bogatą ofertę produktów – soczewki air optix aqua, okulary słoneczne i wiele więcej. Gwarancja zadowolenia lub zwrot.
akcesoria do domu shopcode Dom i ogród to jedna z najpopularniejszych kategorii internetowych sklepów budowlanych. Sprawdź bogatą ofertę Akcesoria domowe ubogacają każe gospodarstwo domowe i pełnią wiele pożytecznych funkcji. U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie.      warkoczyki syntetyczne

Poznaj zalety kart paliwowych

by:

Motoryzacja

Zalety kart paliwowych Flotex Polska docenia coraz więcej firm, zarówno prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dużych przedsiębiorstw. Dla przedsiębiorców, którym zależy na zbilansowaniu budżetu związanego z przejazdami flotą samochodową i uproszczeniu procedury rozliczeniowej za tankowane paliwo, propozycja Flotex Polska to jedno z najkorzystniejszych obecnie rozwiązań na rynku, które w ramach pakietów oferuje znacznie więcej niż tylko proste i szybkie dokonywanie transakcji bezgotówkowych w systemie pre-paid. Poznaj najważniejsze zalety posiadania kart paliwowych!

Oszczędności dzięki kartom paliwowym

Karta paliwowa umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliwa, takich jak Shell, BP, Bliska i Orlen na terenie całego kraju w systemie pre-paid. Pozwala także na oszczędzanie na każdym litrze paliwa, którego cena maleje proporcjonalnie do zakupów dokonywanych w ciągu miesiąca przez firmę. Klienci Flotex Polska mają bowiem do swojej dyspozycji usługę Mapa cen w Panelu Klienta dostępnym online, w którym podawane są ceny na poszczególnych stacjach, na których dotychczas zatankowano paliwo. Umożliwia to oszczędność nawet kilkunastu groszy na litrze paliwa, co w szerszym ujęciu daje istotne oszczędności w firmowym budżecie.

Planowanie budżetu z kartami paliwowymi

Dzięki działaniu w systemie pre-paid, Klienci korzystający z kart flotowych mogą znacznie łatwiej zaplanować wysokość budżetu przeznaczanego co miesiąc na przejazdy i tankowanie. Opcja podawania stanu licznika przy tankowaniu umożliwia również lepszą analizę wydatków na tankowanie floty samochodowej.

Łatwość rozliczeń

Rozliczanie transakcji odbywa się z jednego konta Klienta, który co miesiąc otrzymuje jedną fakturę zbiorczą. Znacznie ułatwia to rozliczanie z księgowością. Oprócz tego, wszystkie dokumenty są archiwizowane w Panelu Klienta przez okres co najmniej 5 lat wymaganych prawem. Dostęp do wybranych dokumentów można uzyskać szybciej poprzez określenie kryteriów wyszukiwania, a każde pobranie dokumentu jest rejestrowane.

Dodatkowe usługi

Wśród dodatkowych usług kart flotowych znajdują się takie opcje, jak możliwość wnoszenia opłat za parkowanie w miejscach wyznaczonych w polskich miastach, zbieranie punktów za zakup paliwa lub wnoszenie opłat za transakcje bezgotówkowe za pomocą dedykowanej aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze.

Dowiedz się więcej o naszych kartach flotowych na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Comments are closed.