Odpoczynek nad jeziorem – Mazury

by:

Czas wolny

Mazury zwane są Krainą Tysiąca Jezior i jest to określenie jak najbardziej zasadne. Mnogość krystalicznie czystych wód zachęca do kąpieli i uprawiania różnych sportów wodnych, takich jak żeglarstwo czy windsurfing. Liczne szlaki kajakowe to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wypoczynek nad jeziorem to znakomity pomysł na całej rodziny, ponieważ można zażywać słonecznych i morskich kąpieli do woli, spacerować po brzegu czy wsłuchiwać się w szum kojących fal. To także idealne miejsce dla amatorów wędkarstwa.

Domki nad jeziorem – dlaczego warto?

Urlop, wakacje czy weekend w domku nad jeziorem to niezapomniane wrażenia dla całej rodziny. Dlatego warto wybrać lokalizację, która jest malownicza pod względem krajobrazowym i jest oazą spokoju i nieskażonej, pięknej przyrody. Takim miejscem jest Jabłoń Lake Resort, położony w sercu Puszczy Piskiej i nad rozległym jeziorem Brzozolasek o wodach pierwszej klasy czystości. Zdrowe powietrze, piękne jezioro i dziewicza przyroda to idealne połączenie dla którego warto w to magiczne miejsce przyjechać.

Idealne miejsce na wypoczynek

Pokoje w domu nad jeziorem to wnętrza nowoczesne i komfortowe, które zapewniają bardzo wygodne warunki do wypoczynku. Wnętrza są klimatyzowane, dzięki czemu można się schodzić po opalaniu na tarasie i szybko orzeźwić rozgrzane ciało. Każdy pokój to lokum o podwyższonym standardzie, który jest zaaranżowany stylowo i z klasą. Elegancji wystrój wnętrz i dodatkowe udogodnienia, takie jak wysokiej klasy telewizor, czajnik do parzenia kawy i herbaty czy suszarka do włosów, sprawią, że każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Dodatkowym atutem jest możliwość doposażenia pokoju w akcesoria dla dziecka do lat 3, takie jak wanienka, łóżeczko, przewijak czy elektroniczna niania.

Co jeszcze oferujemy?

Domki nad jeziorem to bardzo atrakcyjna lokalizacja, ponieważ z okien rozciąga się wspaniały widok krystalicznie czystych wód. Oprócz niezapomnianych wrażeń krajobrazowych proponujemy także szeroki wybór autorskich zabiegów na twarz i ciało, takich jak min. rytuał czekoladowy, kawowy, kozie mleko, masaż kamieniami czy woskiem z ogrzanej świecy o wybranym zapachu. Regeneracja ciała i umysłu daje znakomite odprężenie i mnóstwo przyjemnych doznań dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Oprócz kąpieli w czystych wodach jeziora możesz skorzystać z jacuzzi z sauną, co jeszcze bardziej uatrakcyjni wypoczynek.
Odpoczynek nad jeziorem to idealny wybór nie tylko na letnie wakacje, ale i na cały rok.
Zapraszamy po szczegóły – https://jablon-resort.pl/nad-jeziorem/

Comments are closed.