PORTALE PARTNERÓW

Owocowe kosmetyki

by:

Uroda

Owocowy zapach kremów i balsamów może skusić nawet najbardziej wybrednych klientów do wypróbowania nowych kosmetyków. Marka Apis w swoim asortymencie ma do zaproponowania serię “Cherry Kiss”, która przeznaczona jest szczególnie dla cery wrażliwej i naczynkowej. 

Wiśniowy pocałunek dla Twojej cery

Wiśnie to owoc bardzo popularny w Polsce nie tylko ze względu na ich smak, ale również zbawienny wpływ na skórę i zdrowie. Owoc ten zawiera w sobie witaminę C i A, które są antyoksydantami oraz spowalniają proces starzenia skóry. Oprócz owoców w kosmetyce wykorzystywane są również kwiaty i olejki wiśniowe. Nie tylko sam owoc ma w sobie wiele zbawiennych skutków, ale również liście i żywica z wiśni sprawdzą się w codziennej pielęgnacji. Liście dają ukojenie zmęczonym oczom natomiast żywica działa wybielająco, zmiękczająco i odkażających.

Kosmetyki z wiśniami

Wiśnie możemy znaleźć w kosmetykach takich jak balsamy, mydła, szampony lub peelingi. Specyficzny zapach owoców wiśni nadaje niesamowity zapach wszystkim produktom, w których się znajdują. Ze względu na działanie odżywczo-regeneracyjne oraz nawilżające, kosmetyki z wiśniami sprawdzają się podczas pielęgnacji cery suchej, szorstkiej i matowej. Wiele kremów do opalania posiada w sobie ekstrakt z wiśni, ponieważ mają naturalne działania ochronne przed promieniowaniem UVA i UVB. Dlatego świetnym wyborem będą kosmetyki Apis Cherry Kiss, które można stosować w codziennej pielęgnacji.

Comments are closed.