Lukasz Wozniakiewicz - www.linkedin.com opinie - slowa kluczowe gratis w osobnych linijkach1,459
kwaternica http://kwaternica.pl/ Nasza witryna jest bardzo przyjzana i pomocna w rozwiązywaniu dylematów typu gdzie najlepszy nocleg i korzystniejsze warunki zakwaterowania.
biuro rachunkowe Piotrków https://www.facebook.com/groups/181184658561034/permalink/980973708582121/ księgowość Bełchatów 1 maja 1      smok t-priv 220w

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym cena Łódź – jakie daje efekty i co jest wskazaniem do tego rodzaju zabiegu?

by:

Urodazdrowie

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny powstały na skutek obróbki krwi własnej pacjenta, zawierający zwiększoną liczbę płytek krwi, aktywujących tzw. komórki wzrostu. Komórki te stymulują skórę do intensywnych procesów odnowy komórek oraz produkcji kolagenu i elastyny. Terapia osoczem bogatopłytkowym stosowana jest w leczeniu wielu chorób, między innymi problemów ze stawami, ale szczególne znaczenie odgrywa w przeciwdziałaniu oznakom starzenia się skóry. Zabieg ostrzykiwania skóry osoczem bogatopłytkowym to jeden z najskuteczniejszych sposobów na rewitalizację skory i redukcję zmarszczek. Dodatkowo jest to naturalny zabieg, ponieważ preparatem wykorzystywanym w tej terapii jest własna krew pacjenta.

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym – skuteczność zabiegu

Skuteczność zabiegu ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym wynika z tego, że zawarte w osoczu trombocyty, aktywują kluczowe dla regeneracji komórek czynniki wzrostu. Zabieg ten jest doskonałym sposobem na redukcję zmarszczek oraz poprawę jędrności skóry oraz stosuje się je również w redukcji cieni pod oczami. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest również z powodzeniem wykorzystywana w problemach z łysieniem i wypadaniem włosów.  Zabieg ten poprawia ukrwienie tkanek i stymuluje wzrost nowych mieszków włosowych, dzięki czemu następuje zagęszczenie i poprawa ogólnej kondycji włosów.

 Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym cena Łódź – ile kosztuje taki zabieg?

Aby zabieg przyniósł spektakularny efekt odmłodzenia i regeneracji komórek, podane osocze musi być bogatopłytkowe, a wiec zawierać jak najwyższe stężenie płytek krwi. Dlatego też konieczne jest posiadanie wysokiej jakości sprzętu i wiedzy, aby taki zabieg był naprawdę skuteczny. Średnia cena takiego zabiegu w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej będzie wynosi około 400 zł. Szukasz sprawdzonego gabinetu, gdzie można wykonać taki zabieg, sprawdź: ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym cena Łódź.

Comments are closed.